Топ издание на нашата позната пејачка на плажа – се coблече и ги ЗАПPEПАСТИ СИТЕ, изгледа како милион долари

Македонската пејачка која привлекува внимание и со својот неверојатен ceксапил замина неколку дена на одмор.

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Македонската фолк пејачка Сања Цинцева замина на одмор во Грција, во познатото летувалиште Калитеа, од каде ги воодушеви сите со своите облини.

На познатата струмичанка не и е проблем да покаже со што располага, а нејзините пикантни фотки овој пат никого не оставија рамнодушен.

Имено пејачката која што е позната како Сања Барби овој пат позираше во црно од глава до пети, но во издание со кое привлече внимание и никого не остави рамнодушен.

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Имено, убавата фолкерка која отсекогаш го привлекувала вниманието на мажите овој пат реши да ги изненади сите.

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Таа позираше во црн едноделен костим за капење, со длабоко деколте кое завршува со патент, а преку него носеше црни потполно проѕирни панталони. така што позирајќи покрај морето изгледаше како милион долари. Со ова издание предизвика вистински хаос на Инстаграм, па следуваа бројни коментари од нејзините верни обожаватели.

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

„Сања, совршено изгледаш“, „Кукло, вистинска убавица си“, „Божествено, изгледа брутално“, беа само некои од коментарите што струмичката Барбика ги доби од верните фанови под овие свои фотографии.

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Како таа изгледаше и во дводелен, црвен костим за капење, погледнете на крајот од галеријата…

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева

Фото: Инстаграм/ Сања Цинцева
(Visited 2.672 times, 1 visits today)