Реклама
Наши ѕвезди

Тамара вака ја доведе линијата до совршенство – без ова не ѝ поминува денот

Популарната македонска пејачка покажа како ја одржува линијата.

Реклама

Пејачката Тамара Тодевска изгледа подобро од било кога, но до тоа не дојде само од себе.

Тамара е активна на социјалните мрежи каде со своите следбеници честопати споделува што прави кога не е професионално ангажирана.

ФОТО: Инстаграм / Тамара Тодевска

По раѓањето на своите две деца, Хана и Дарен, Тамара се потруди линијата а ја доведе до совршенство и мора да се признае дека изгледа одлично.

Маркетинг

Таа одлично се чувствува во сопствената кожа и токму затоа воопшто нема проблем да облече посмели комбинации.

ФОТО: Инстаграм / Тамара Тодевска

Хеланките, тесните фустани, разголените маички сега одлчино ѝ прилегаат.

Фит линијата Тамара ја оддржува со редовни тренинзи и внимавање на исхраната.

ФОТО: Инстаграм / Тамара Тодевска

Тренините вродија плод, а доказ за тоа се и фотографиите кои ги споделува.

Таа овој пат покажа како изгледа во теретана додека вежба, во хеланки и топ, без грам шминка.

ФОТО: Инстаграм / Тамара Тодевска

Многупати го споменува својот инструктор по фитнес, а често објавува и фотографии од храната што ја јаде и со која слабее.

ФОТО: Инстаграм / Тамара Тодевска

ФОТО: Инстаграм / Тамара Тодевска

ФОТО: Инстаграм / Тамара Тодевска

ФОТО: Инстаграм / Тамара Тодевска

ФОТО: Инстаграм / Тамара Тодевска

Поврзано

Back to top button