Таа се разведе, си фати девојка, ја остави и неа, а сега има ново момче: Пејачката не престанува да ШОКИРА

Мајли повторно шокира.

Откако актерот Лиам Хемсворт му стави до знаење на светот дека е добро после разводот со пејачката, кстрасно ја бакнуваше во јавноста новата девојка Медисон Браун, неговата наскоро да биде бивша сопруга ги сподели своите страствени моменти на социјалните мрежи.

Имено, Мајли Сајрус објави на Инстаграм неколку фотографии малку бизарни снимки од креветот каде што разменува страсни бакнежи со своето ново момче, 22-годишниот музичар Коди Симпсон, додека нивните лица се прекриени со маска од популарниот филм Џокер .

Мајли беше само во градник, додека Коди повторно го покажа своето извежбано тело за кое е особено е горд.

Facebook Comments
(Visited 223 times, 1 visits today)