Таа е млада и убава, а тој опасен фраер – момчето на Ева Заева изгледа неверојатно привлечно на социјалните мрежи

Многу често објавува фотографии со своето момче

Фото: Инстаграм/ Ева Заева

Внуката на нашиот премиер Зоран Заев, Ева Зава важи за вистинска убавица на Инстаграм. Таа вниманието на јавноста го привлече со фотографиите што редовно ги објавува на оваа популарна социјална мрежа, па така може да се пофали со неколку десетици илјади фанови.

Иако Ева, откако нејзиниот чичко стана премиер, поретко објавува фотографии, сепак одвреме-навреме знае да ги почести своите верни обожаватели со некое интересно издание на кое никој не може да остане рамнодушен.

ADVERTISEMENT

Фото: Инстаграм/ Ева Заева

Но нејзините фанови се воодушевени и од нејзината врска. Имено, нејзиното срце го украде Душко, синот на познатиот македонски бизнисмен Ванчо Чифлиганец.

Тие двајцата не ја кријат својата врска и на социјалните мрежи често објавуваат фотографии на кои се поприлично романтични.

Фото: Инстаграм/ Душко Чифлиганец

Некои од нив погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Ева Заева
Фото: Инстаграм/ Ева Заева
Фото: Инстаграм/ Ева Заева

 

Facebook Comments
(Visited 782 times, 1 visits today)
Loading...