Реклама
TV

Таа е една од најубавите жени во Македонија, а ќерка ѝ е нејзина копија – круша под круша паѓа

Ќерката на една од најубавите македонски водителки е вистинска убавица.

Реклама

Билјана сподели фотографија со својата наследничка.

Иако е во шестата деценија од својот живот, од нејзиниот изглед никој не би го потврдил тоа.

ФОТО: Инстаграм / Билјана Дебарлиева

Плени со својата убавина, нежност и неверојатна харизма.

Маркетинг

Веќе 3 децении е во брак со Јован Дебарлиев.

Се запознале во Охрид, родниот крај на Билјана, за време на летен одмор.

Маркетинг

ФОТО: Инстаграм / Билјана Дебарлиева

Двајцата не се многу активни на социјалните мрежи, но знаат понекогаш да споделат по некоја заедничка фотографија.

Билјана и Јован се горди родители на два прекрасни деца, Мики и Ана.

ФОТО: Инстаграм / Билјана Дебарлиева

И Мики и Ана се веќе полнолетни и успешни млади луѓе.

– Децата пораснаа и се тргнаа од нас. Секој по својот пат. Со Јован останавме сами, сами одиме и на одмор, кажа Билјана за „Бекстејџ“.

ФОТО: Инстаграм / Билјана Дебарлиева

Како родители, водителката вели, таа и сопругот се трудат да ги научат децата што е добро, а што не, но им укажуваат и на опасноста на социјалните мрежи.

На Инстаграм Дебарлиева сподели фотографија со својата наследничка Ана, која дефинитивно е нејзина копија.

Погледнете и уверете се:

ФОТО: Инстаграм / Билјана Дебарлиева

ФОТО: Фејсбук / Ана Дебарлиева

ФОТО: Фејсбук / Ана Дебарлиева

ФОТО: Фејсбук / Ана Дебарлиева

ФОТО: Фејсбук / Ана Дебарлиева

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button