Таа беше олицетворение на убавината: Поради пластична операција, денес изгледа непрепознатливо! (ФОТО)

Никол Кидман беше фотографирана на сетот на филмот на кој работи, а нејзиниот изглед ги остави сите фанови во шок.

 

По бројните естетски корекции, актерката повеќе не личи на себе. Кога станува збор за операција, изгледа вака. Нејзиното лице не е убаво како пред сите овие интервенции.

ADVERTISEMENT

52-годишната Никол беше облечена во црна облека од глава до пети што ја истакнуваше нејзината тенка фигура, а многумина коментираа дека таа изгледа скоро анорексична. Иако отсекогаш била сметана за слаба, на овие фотографии изгледа дека се предозирала на диети. Никол отиде под нож за да ги сортира усните, носот, очните капаци и се обиде да престане да старее со ботокс и други полнила.

 

Никол може да ги негира тие гласини, но на фотографиите јасно се кажува сето тоа.

Facebook Comments
(Visited 110 times, 1 visits today)
Loading...