Реклама
Новости

Стефан Некст Тајм распали по познатата пејачка: „Какво одвратно однесување”

Познатиот македонски пејач згрозен од однесувањето на светски познатата пејачка.

Реклама

Стефан упати критика за Тејлор Свифт.

66-тото доделување на Греми наградите собра голем број светски музички ѕвезди во Лос Анџелес.

ФОТО: Принтскрин

Тејлор Свифт, Бијонсе, па дури и Селин Дион се само дел од ѕвездите кои се појавија на црвениот тепих или застанаа на сцената.

Маркетинг

Тејлор Свифт освои „Греми“ за албум на годината со „Midnights“ од 2022 година, со што стана изведувачка со најмногу награди во таа категорија.

Ова ѝ е четврто „Греми“ за албум на годината.

Маркетинг

Сепак, историскиот успех остана во сенка на нејзиниот неочекуван потег кој непријатно ги изненади дури и нејзините најверни обожаватели.

ФОТО: Принтскрин

И покрај тоа што наградата ѝ ја додели музичката ѕвезда Селин Дион, таа воопшто не ѝ обрна внимание на дивата и веднаш се сврте да прослави со останатите колеги.

Ваквото однесување го искритикува и нашиот пејач, Стефан од бендот Некст Тајм:

ФОТО: Инстаграм / Стефан Филиповски

ФОТО: Инстаграм / Стефан Филиповски

ФОТО: Инстаграм / Стефан Филиповски

ФОТО: Инстаграм / Стефан Филиповски

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button