Реклама
Наши ѕвезди

Спасен Сиљаноски ги отвори портите од својот дом – луксузен амбиент и кујна што остава без здив

Пејачот направи вкусно јадење и покажа дека во кујната се снаоѓа подеднакво добро како и во музиката...

Реклама

Пејачот покажа како изгледа неговата кујна

Тоа дека овој дел не е резервиран само за понежниот пол покажа и македонскиот фолк-пејал, Спасен Сиљаноски.

Познатиот македонски фолк-пејач деновиве ги изненади сите со видеото што неодамна го сподели, а кое беше снимено во дворот од куќата во неговото родно село, Пополжани, Кичевско.

Маркетинг

Спасен сега покажа како изгледа куќата во која што живее во Скопје заедно со сопругата и нивните две деца.

Маркетинг
Инстаграм/ Спасен Сиљаноски

Имено, тој покажа како изгледа кујната во неговиот дом, но и како се снаоѓа во овој простор со што ги воодушеви сите.

Инстаграм/ Спасен Сиљаноски

Кујната е модерна и функционална, а Спасен покажа како го прави своето омилено јадење со печурки.

Инстаграм/ Спасен Сиљаноски

Инаку, Спасен на социјалните мрежи често знае да сподели моменти од своето секојдневие, но и кога е со најмилите.

Инстаграм/ Спасен Сиљаноски

Инстаграм/ Спасен Сиљаноски

Но деновиве тој го покажа својот домашен миленик, шарпланинецот Оскар со кого ги воодушеви љубителите на кучиња.

Инстаграм/ Спасен Сиљаноски

Како Спасен уживаше и со својот миленик, погледнете во продолжение…

Инстаграм/ Спасен Сиљаноски

Инстаграм/ Спасен Сиљаноски

Ѕирнете и како изгледа неговиот двор во Пополжани, каде Спасен си ги полни батериите и се спрема за нови подвизи…

Инстаграм/ Спасен Сиљаноски

Инстаграм/ Спасен Сиљаноски

Инстаграм/ Спасен Сиљаноски

Инстаграм/ Спасен Сиљаноски

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button