Реклама
Новости

Сопругата на Ѓорѓе Балашевиќ и во седмата деценија е ВИСТИНСКА БОМБА во ваков костим за капење

Жена за која се напишани најубавите песни

Реклама

Оливера Балашевиќ (64) во издание во какво ретко ја гледаме

И покрај тоа што е во седмата деценија од животот, оваа жена плени како со својата харизма, така и со својата убавина.

Секогаш елегантна и софистицирана, Оливера им е инспирација и на многу помлади дами, а сега покажа и како изгледа на плажа.

Маркетинг

Имено, таа ја покажа својата беспрекорна линија во еднобоен костим за капење, а ова нејзино издание веднаш предизвика внимание.

Маркетинг
Инстаграм/ Оливера Балашевиќ

Таа се фотографираше и покажа како ужива во морето, но она што сите го забележаа е дека изгледа неверојатно за свои години.

Оливера едноставно плени со својот младешки изглед, а жените беа воодушевени и од моделот на костимот што го носеше.

Инстаграм/ Оливера Балашевиќ

Имено, сопругата на легендарниот Ѓорѓе Балашевиќ носеше едноделен бел модел на костим за капење зачинет со црни точки, а како изгледаше и зошто целиот Балкан зборува за овие фотографии што таа ги сподели на Инстаграм, погледнете во продолжение…

Инстаграм/ Оливера Балашевиќ

Жена за која се напишани најубавите песни

Оливера првата своја фотографија на Инстаграм ја објави во 2019 година и со истата предизвика лавина од реакции.

Инстаграм/ Оливера Балашевиќ

„Слетав на планетата интернет, хелоу“, напиша таа тогаш, а потоа следуваа уште многу фотографии на кои оваа жена изгледа прекрасно.

Инстаграм/ Оливера Балашевиќ

Таа денес само на Инстаграм има преку 50 илјади фанови, а некои од нејзините најубави објави погледнете во продолжение…

Инстаграм/ Оливера Балашевиќ

Инстаграм/ Оливера Балашевиќ

Инстаграм/ Оливера Балашевиќ

Инстаграм/ Оливера Балашевиќ

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button