Сопругата на Слаткар ќе ви го одземе здивот дури и без грам шминка на лицето

Поранешната манекенка и сопруга на Слаткар, Сања Николиќ Маринковиќ на социјалните мрежи сподели фотографија на која нема шминка.

Сања покажа дека нема проблем да објави селфи на кое позира без трошка шминка на лицето.

ADVERTISEMENT

Таа води сметка за својот изглед и е во совршена форма, а сега покажа и како изгледа нејзиното лице без грам шминка. Имено, таа на социјалните мрежи се пофали со фотографија на која е 100 отсто природна, без никакви интервенции…

Па погледнете како Сања изгледа, потполно природно, без филтери, но и без пудра, маскара, кармин…

Фото: Инстаграм/ Сања Николиќ
Facebook Comments
(Visited 4.222 times, 1 visits today)