Сопругата на Вело Марковски ги покажа дечињата- со една ФОТОГРАФИЈА Евгенија им ги растопи срцата на сите!

Убавата сопруга на познатиот инфектолог Вело Марковски ги покажа своите деца.

Брачната двојка уште од почетокот на нивната врска е топ тема, а најголема причина за тоа е разликата во годините, која за среќа се чини дека не претставува никаква пречка за нив.

Младата Евгенија изгледа прекрасно, а сега покажа дека е и грижлива мајка.

Евгенија со фотографија пријатно ги изненади своите фанови на социјалните мрежи.

Фото: Инстаграм/ Евгенија Марковска

Таа на својот Инстаграм профил сподели фотографија од двете деца, па напиша дека се нејзини најдобри другари засекогаш.

Фото: Инстаграм/ Евгенија Марковска

Таа објави фотографии додека ги прегрнува своите деца, а фотографиите им ги затоплија срцата на нејзините фанови.

Нивната ќеркичка на почетокот на годинава наполни една година, па и покрај тоа,Евгенија брзо се врати во форма и изгледа неверојатно.

Фото: Инстаграм/ Евгенија Марковска

Инаку Евгенија е поранешна манекенка, па не е ни чудно што изгледа неверојатно.

Евгенија Марковска пред нешто помалку од десетина години се појави во еден спот на „Пука козметика“.

Фото: Инстаграм/ Евгенија Марковска

Имено, Евгенија по снимањето на овие спотови и неколку успеси и освоени титули во натпревари за убавина, се повлекува од манекенството и медиумите.

Потоа поранешната манекенка ќе заплови во брачните води со Вело Марковски и стана мајка на две прекрасни дечиња.

Фото: Приватна архива
Фото: Приватна архива
Фото: Приватна архива
Фото: Приватна архива
Фото: Приватна архива
Фото: Приватна архива

Фото: Приватна архива

Фото: Приватна архива

Фото: Приватна архива

Фото: Приватна архива

Фото: Приватна архива

Фото: Приватна архива

Фото: Приватна архива

Фото: Приватна архива

Фото: Приватна архива

Фото: Приватна архива

[tptn_list]