Реклама
Новости

Сообраќајка кај Влада – едната лента затворена на Илинденска

Реклама

Сообраќајна незгода се случи пред малку во центарот на Скопје во непосредна близина на Владата на РМ.

На крстосницата на бул. ,,Илинден“ (позната како Илинденска) колку што можеше нашиот дежурен репортер да забележи две моторни возила се судриле пред семафорот.

Едното е џип марка „порше,“ а другото e Volkswagen touran.

Маркетинг

Едната лента од спротивната страна на Влада е затворена за сообраќај.

Се чекаат детали за сообраќајката од МВР.

Маркетинг
Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button