Снаата на Божиновска позираше во костим за капење – ваков МИНИЈАТУРЕН модел ретко која жена има храброст да го носи

Кога Бојана го спушти костимот пониско, се гледаа тенките лентички и минијатурниот дел

Фото: Инстаграм/ Бојана Родиќ

Избраничката на Мирко Шијан, Бојана Родиќ, на Инстаграм го покажа своето бомбастично тело во минијатурен костим за капење и сите ги остави вез здив.

Бојана сончевото време го искористи за да се сонча и ужива за сите пари во базенот во семејната вила на Шијан, па ги воодушеви сите со „опасните“ кадри.

Шармантната снаа на Гоца Божиновска која што го роди нејзиниот внук Зоран пред нешто помалку од година дена, се снимаше во портокалово бикини, а во преден план беше нејзиното раскошно деколте.

Фото: Инстаграм/ Бојана Родиќ

Кога ја спушти камерата се гледаа само лентите што се поставени странично и минијатурниот дел од материјалот, така што мажите го зумираат овој дел за да можат внимателно да погледнат, додека повеќето жени гледаат во костимот за капење. Во прашање е модел каков што многу жени тешко би се осмелиле да го облечат, додека оваа мама очигледно нема никаков проблем со него.

Фото: Инстаграм/ Бојана Родиќ

Повеќе од јасно е дека Бојана и ова лето е во топ форма, и покрај тоа што сега е мајка. Таа се уште изгледа бомбастично и провокативно, а линијата ја донесе до совршенство за помалку од година дена по породувањето.

Како изгледа Бојана во ова издание погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Бојана Родиќ

Фото: Инстаграм/ Бојана Родиќ

Фото: Инстаграм/ Бојана Родиќ

Погледнете ги и останатите фотографии…

Фото: Инстаграм/ Бојана Родиќ

Фото: Инстаграм/ Бојана Родиќ

Фото: Инстаграм/ Бојана Родиќ

Фото: Инстаграм/ Бојана Родиќ

Фото: Инстаграм/ Бојана Родиќ

Фото: Инстаграм/ Бојана Родиќ

Фото: Инстаграм/ Бојана Родиќ

Фото: Инстаграм/ Бојана Родиќ

Фото: Инстаграм/ Бојана Родиќ

Фото: Инстаграм/ Бојана Родиќ

Фото: Инстаграм/ Бојана Родиќ

Фото: Инстаграм/ Бојана Родиќ

Фото: Инстаграм/ Бојана Родиќ

Фото: Инстаграм/ Бојана Родиќ
(Visited 1.494 times, 1 visits today)