Скопската Моника Белучи се надмина самата себеси – во ова издание водителката изгледа подобро дури и од познатата актерка!

Татјана Стојановска изгледа неверојатно во ова издание

Фото: Принтскрин/ Јутјуб (Mymentor)

Нашата позната водителка ги освои сите на социјалните мрежи со фотографијата што ја сподели на Инстаграм.

Имено, таа во рамите на своите Инстаграм приказни објави фотографија на која позира во преубав фустан.

Во прашање е преубава црна тоалета, со проѕирни ракави и здолниште зачинето со тантела и карнери во кои Татјана изгледа како манекенка.

Фото: Инстаграм/ Татјана Стојановска

На нејзиниот шарм никој не може да остане рамнодушен, посебно кога е нашминкана и со средена фризура.

Таа во ова елегантно издание изгледа минимум 10 години помладо, а со нејзината безвременска убавина повторно потсетува на една од најубавите и најпознатите актерки на сите времиња, Моника Белучи.

Фото: Инстаграм/ Татјана Стојановска

Татјана иако ја гази петтата деценија од животот, се уште важи за една од најубавите водителки во Македонија.

Фото: Принтскрин/ Јутјуб, Улица Македонија

Убавата водителка со ова издание не само што покажа дека годините не и можат ништо, туку и дека со својот безвременски шарм може да и парира и на познатата светска ѕвезда.

Впрочем тоа можете да ги видите и од останатите нејзини фотографии од кои сите сме воодушевени.

Фото: Принтскрин/ Јутјуб, Бекстејџ

Некои од нив погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Татјана Стојановска

Фото: Инстаграм/ Татјана Стојановска

Фото: Фејсбук/ Татјана Стојановска

Фото: Фејсбук/ Татјана Стојановска

Фото: Инстаграм/ Татјана Стојановска

Фото: Инстаграм/ Татјана Стојановска

Фото: Инстаграм/ Татјана Стојановска

Фото: Инстаграм/ Татјана Стојановска

Фото: Инстаграм/ Татјана Стојановска

Фото: Инстаграм/ Татјана Стојановска

Фото: Инстаграм/ Татјана Стојановска

Фото: Инстаграм/ Татјана Стојановска

Фото: Инстаграм/ Татјана Стојановска

Фото: Инстаграм/ Татјана Стојановска

Фото: Инстаграм/ Татјана Стојановска

Фото: Инстаграм/ Татјана Стојановска
(Visited 2.590 times, 1 visits today)