Сите гледаат во лицето на Јована и не можат да поверуваат: Водителката се појави со пеги по целото лице

Водителката објави фотографија од свое досега невидено издание.

Јована Јоксимовиќ на многумина им е омилено лице од ТВ екраните, а колку привлекува внимание говори и тоа дека медиумите редовно објавуваат за нејзиното секојдневно појавување во емисијата која ја води секое утро.

Јована повремено се смее во текот на емисијата, а и самата умее да се пошегува на своја сметка.

ADVERTISEMENT

Со оглед на тоа дека мини здолништето едно време го замени со панталони зошто за нејзиното здолниште толку многу се пишуваше, водителката сега внимателно се обраќа преку социјалните мрежи.

Сега објави фотографија на која признава дека има пеги на лицето, но не се гледаат поради шминката.

– Вака изгледаат моите пеги кога немам шминка – напиша Јована.

Facebook Comments
(Visited 14.077 times, 1 visits today)
Loading...