Реклама
Вести

СИНОТ НА ДРАГАНА МИРКОВИЌ ГИ ШОКИРАШЕ СИТЕ! Марко со овој потег му испрати јасна порака на Тони

Реклама

Во јавноста со денови се зборува за разводот на Драгана Мирковиќ и Тони Бијелиќ

Драгана Мирковиќ пред неколку дена во јавноста објави дека се разведува од Тони Бијелиќ по 24 години брак.

Објавата на пејачката во која истакна дека ги потпишала документите за развод ја остави јавноста во шок.

Маркетинг

Медиумите со денови шпекулираат како децата на Драгана и Тониа реагирале на разводот на нивните родители, а потегот на нивниот син ги збуни сите.

Маркетинг

Имено, синот на Драгана и Тони јасно стави до знаење дека со сето срце ја поддржува мајка си во овој тежок период, но и дека е многу лут на својот татко.

Марко го тргна татко му од социјалните мрежи, па на сите им стави до знаење дека повеќе не го интересира што се случува во животот на Тони.

Тони сè уште ги следи Марк и Мануела, додека ја отследи својата наскоро поранешна сопруга.

Да потсетиме, Тони се повлече од јавноста по официјалното соопштение на Драгана Мирковиќ, а потоа реши да го врати својот Инстаграм профил.

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button