Реклама
Наши ѕвезди

Се стопи во нејзината прегратка: Згодна русокоса го има клучот од срцето на еден од најзгодните мажи во Македонија

Македонскиот пејач се стопи во прегратката на својата сакана.

Реклама

Убава русокоса го има клучот од срцето на Јоце Панов.

По потекло е од Штип, ја гази петтата деценија од животот, а зад себе има успешна мзичка кариера.

ФОТО: Инстаграм / Јоце Панов

Освен во нашата земја, Јоце Панов е популарен и доста ангажиран низ цела поранешна Југославија.

Маркетинг

Настапувал на многу манифестации и фестивали и има освојувано многу награди.

Маркетинг
ФОТО: Инстаграм / Јоце Панов

Иако не сака многу да зборува за својот приватен живот, на профилите на неговите социјални мрежи може да се види по некоја фотографија од неговите најблиски.

Тој е еден од малкуте мажи на нашата естрада кои максимално време посветуваат на својот физички изглед.

ФОТО: Инстаграм / Јоце Панов

Редовните тренинзи во теретана се причината поради која Јоце може да се пофали со мускулесто тело.

Во 2018 година пејачот Јоце Панов одлучи да стави крај на ергенскиот живот и заплови во брачните води со неговата сакана Марина.

ФОТО: Инстаграм / Јоце Панов

Пред да стапат во брак, Јоце и Марина беа 10 години во врска.

Марина е згодната русокоса во која Јоце со години е заљубен.

ФОТО: Инстаграм / Јоце Панов

Таа му е најголема поддршка во сѐ што прави.

Плод на нивната љубов е синот Лука.

ФОТО: Инстаграм / Јоце Панов

Секој слободен момент се трудат да го поминат заедно и да уживаат со синот.

Јоце сподели нова фотографија со Марина, на која се насмеани и среќни.

Тие се вистински пример како треба да се негува љубовта и после долги години поминати заедно.

ФОТО: Инстаграм / Јоце Панов

ФОТО: Инстаграм / Јоце Панов

ФОТО: Инстаграм / Јоце Панов

ФОТО: Инстаграм / Јоце Панов

ФОТО: Инстаграм / Јоце Панов

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button