Кафе муабет

“Се прашував дали ќе доживеам следно лето”: Лила искрено за стравовите- Сега година подоцна се обидувам да си ги исполнам сите желби!

Лила ужива во Бодрум...

Најпознатата македонска водителка Лила Филиповска во март годинава реши јавно да проговори и за прв пат сподели со своите фанови дека водела тешка битка со ра*кот на дојка.

фото инстаграм/Лила Филиповска

Таа деновиве одмора во Бодрум а денеска сподели статус со кој буквално ги растажи фановите.

фото фејсбук Лила Филиповска

Минатата година ова време го поминував најтешкиот период во мојот живот. И искрено се прашував дали ќе доживеам следно лето да уживам во убавините на животот! Најчестото прашање што си го поставував беше дали уживав доволно во животот и што пропуштив! Сега година подоцна се обидувам да си ги исполнам сите желби и кеифови без заддршка ! Па џабе живееш ако не уживаш во животот! А и полесно е кога имам неколку ама вистински пријатели. Патувањата се мојата пасија и за среќа имам одличен другар партнер за тоа. На здравје другари , за животот, за љубовта за нас !, напиша Лила на својот Фејсбук профил.

фото фејсбук/Лила Филиповска

Маркетинг

Поврзано

Back to top button