Реклама
Наши ѕвезди

Сега кога цела МАКЕДОНИЈА знае за нив- љубовта блика на сите страни дури до Грција!

Реклама

Дали се тие најубавиот македонски пар?

Убавата Лејла и шармантниот Роберт како холивудски ѕвезди уживаат на плажа.

Маркетинг

Ќерката на Велија Рамковски од летото  е во врска со популарниот музичар Роберт Билбилов.

Ќерката на Велија Рамковски го откри новото момче – погледнете кој е човекот што го украде нејзиното срце

Маркетинг

Нивната љубовна врска го привлече вниманието на јавноста бидејќи се навистина многу убав пар. Претходно не откриваа за тоа дека се заедно, но откако новинарите ги „уловија“ признаа дека тука не се работи за пријателство и дека искрите се забележуваат дури и на фотогарфија.

Деновиве заубени уживаат на грчкото сонце на Халкидики. Преубави фотографии споделија на Инстаграм.

 

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button