Северина БЛЕСКАШЕ во овој фустан како НИКОГАШ досега

Ново одлично издание на Северина

Последното издание на Северина секако е вредно за анализа. Познатата пејачка на еден настан организиран од ХРТ се појави во фустан кој совршено стоеше на нејзиното извежбано тело. Во прашање е модел со дезен кој сам по себе е доволно интересен и не бара многу накит и некои луди високи потпетици. Доволен е и самиот прорез кој ја истакнува нејзината сексапилност, како и брановите во нејзината убава коса.

ADVERTISEMENT

Северина со ова издание ни покажа дека раскошните тоалети не се одраз на гламурот, туку најважно е како некој ја носи креацијата, а таа досега безброј пати покажа дека знае да изгледа феноменално што и да облече.

Па, БРАВО за ова издание на Севе!

Facebook Comments
(Visited 275 times, 1 visits today)
Loading...