Свадбени ѕвона: Овие три знака имаат голема шанса оваа есен да застанат на лудиот камен

Љубовниот хороскоп за есен 2019 година предвидува 3-невестински sвона – еве за кои  дами ќе заѕвонатте можат да очекуваат да го видат!

Ако сте родени во еден од овие три хороскопски знаци, големи се шансите да стапнете на лудиот камен оваа есен.

Врските на Водолија беа прилично бурни во последните неколку години. По многу подеми и падови, сега е време за некаков мир. Имено, сè што е поврзано со љубовниот живот сега е целосно хармонично, без поголеми кризи или искри… Сè е во ред. Затоа, конечно е време за следниот чекор: ангажман.

ADVERTISEMENT

Жените родени со знакот на Рак од мало стапало сонуваат за голема свадба, за совршена свадба. Оваа есен, детските соништа би можеле да се остварат – првиот чекор кон тоа е: да се вклучите.  Жените родени во знакот  на Рак  едноставно знаат кога партнерот е „вистинскиот“ и нема да се двоуми да каже ДА.

Луѓето во знакот на Лав моментално уживаат во хармоничен однос – сè што е поврзано со љубовта е совршено во моментот. Поточно, конечно го најдовте партнерот во вашиот живот и сакате да го направите следниот чекор. Откако зборуваше многу за бракот ова лето, долгоочекуваниот ангажман ќе следи оваа есен.

Facebook Comments
(Visited 162 times, 1 visits today)
Loading...