Реклама
Новости

Саша Поповиќ доживеа несреќа, сопругата и колегите ЗАГРИЖЕНИ – еве во каква состојба е сега

Поповиќ заврши во болница, виден во инвалидска количка

Реклама

Креативниот директор на Гранд доживеа незгода

Како што пренесуваат српските медиуми, креативниот директор на Гранд, Саша Поповиќ, завршил во болница во Белград.

Поповиќ наводно во попладневните часови бил виден во болница во количка, а ногата му била во гипс до колена.

Маркетинг

Порталот „Гранд.онлајн“ објави дека на директорот на Гранд продукција му се случила незгода заради која завршил во болница.

Маркетинг

Тој по излегувањето од болницата се огласи за Гранд и откри дека се чувствува доббро и им се заблагодари на сите за грижата.

Како што објави овој портал, до повредата дошло откако Поповиќ паднал по скалите, по што ногата му била ставена во гипс.

По укажаната помош во болницата е пуштен на домашно лекување, а се уште не е познато дали ќе се појави на следното снимање.

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button