Саша Ковачевиќ со ОВАА фотографија ги фрли жените во транс

Познатиот пејач реши да ги загрее своите обожавателки

Фото: Инстаграм/ Саша Ковачевиќ

Саша Ковачевиќ ги израдува своите обожавателки со својата последна објава на социјалните мрежи.

Популарниот пејач е познат по тоа дека редовно вежба, а неговите следбеници на социјалните мрежи често имаат прилика да уживаат во неговото беспрекорно извајано тело.

Така беше и овој пат кога со својата последна објава ги воодушеви сите. Тој се фотографираше во paзголенo издание во тоалетот, само со крпа замотана на половината и со машинка за бричење во рацете, а во центарот на вниманието е неговото мускулесто торзо.

Фото: Инстаграм/ Саша Ковачевиќ

Обожавателките беа воодушевени што го гледаат во вакво издание, па следуваа голем број лајкови и комплименти.

„Ова е врв“, напиша една негова обожавателка.

Погледнете уште неколку негови „незгодни“ фотографии:

Фото: Инстаграм/ Саша Ковачевиќ
Фото: Инстаграм/ Саша Ковачевиќ
Фото: Инстаграм/ Саша Ковачевиќ
Фото: Инстаграм/ Саша Ковачевиќ
Фото: Инстаграм/ Саша Ковачевиќ

 

Фото: Инстаграм/ Саша Ковачевиќ
(Visited 53 times, 1 visits today)