Сара Мејс го прослави првиот роденден на својата ќеркичка – преслатката Илина изгледаше неодоливо во ова шик издание

Пејачката Сара Мејс и Димитар Атанасовски го прославија првиот роденден на нивната ќеркичка Илина.

Сара и Димитар навистина се потрудиле и направиле топ декорација на просторот, но и на самата торта, па така се беше во розови нијанси, а малата Илина изгледаше неодоливо во бела сукњичка и патикички.

ADVERTISEMENT

Од друга страна и мама Сара изгледаше одлично – таа носеше долго плисирано здолниште во повеќе бои, а целото издание го зачини со нејзината шик фризура по која што пејачката е препознатлива на нашата сцена.

Како изгледаше роденденската бајка што среќните родители и ја подготвија на нивната мала принцезичка погледнете во продолжение.

Фото: Инстаграм
Facebook Comments
(Visited 133 times, 1 visits today)
Loading...