Реклама
Холивуд

Само таа го може ова: Најубавата жена облече ултра тесен фустан – позадината остава без зборови

Ким Кардашијан се прошета низ Берлин во средата откако се појави на меѓународната конференција Super Return.

Реклама

42-годишната ријалити ѕвезда, која лани отвори сопствена компанија за приватен капитал – го истакна својот задник по кој е и препознатлива, во тесен фустан додека пристигнуваше на аеродромот.

Таа беше опкружена од обезбедувањето, а еден член на персоналот на аеродромот ја држеше вратата отворена само за неа.

ФОТО: Принтскрин

Во раце го држеше својот мобилен телефон кој не го собираше во нејзината минијатурна чатничка Шанел од 5.000 долари.

Кимберли Ноел –Ким Кардашиан е жена од џетсетот, телевизиска личност, модел, глумица и деловна жена. Таа е позната по нејзината учество во „Keeping Up with the Kardashians“, E! Entertainment Television реалистичка серија која што таа споделува настани кои се случуваат во семејството, и емисиите како Kourtney and Kim Take New York .

Маркетинг
ФОТО: Принтскрин

Пред развојот на нејзината кариера во тв реалните серии, Кардашијан се здоби со лоша слава поради секс видеото поради што подоцна судот ја награди со 5 милиони долари. Таа е вклучена во производството на неколку линии на облека и парфеми.

Во 2010 година, таа беше ѕвезда со највисока заработка, со приближна заработка од 6 милиони долари.

Маркетинг
ФОТО: Принтскрин

ФОТО: Принтскрин

ФОТО: Принтскрин

ФОТО: Принтскрин

ФОТО: Принтскрин

ФОТО: Принтскрин

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button