Ријана во најжешкото издание досега – социјалните мрежи горат

Ријана повторно достигна ново ниво кога е во прашање страста и провокацијата

Температурите се високи, но познатата пејачка направи дополнителни проблеми за глобалното затоплување со својата фотографија наменета за магазинот Интервју.

ADVERTISEMENT

Во прашање е проѕирен комбинезон со леопард дезен, сензуална поза и црвен кармин кои дефинитивно оставаат добар впечаток. Или барем така мислат седумдесетте милиони обожаватели на убавицата од Барбадос кои го поплавија нејзиниот профил со лајкови и коментари.

Фото: Инстаграм/ Ријана

Ријана работи и на својата козметичка линија, својата колекција со долна облека, а притоа глуми и во филмови и подготвува нови песни.

Facebook Comments
(Visited 21 times, 1 visits today)
Loading...