ПУКНА ТИКВАТА: Познатата пејачка се разведе од сопругот поради ЗГОДНИОТ фудбалер од Хрватска – ПАРОТ Е РЕМЕК ДЕЛО!

Српската пејачка Катерина Каја Остојиќ ужива во љубовта со хрватскиот фудбалер Матео Павловиќ.

На социjaлните мрежи објавила снимка на која е меѓу рози, а потоа уште една на која се гледа како се бакнува со фудбалерот потпрена на БМВ.

– Најубавите цвеќиња растат во мојот двор, порачала пејачката.

Дека се во голема љубов пејачката и фудбалерот сведочи и оваа фотографија.

Српските медиуми пред година дена објавија вест дека Остојиќ се разведуа од сопруот, познатиот диџеј Јуниор Џек поради фудбалерот.

Еве што кажа пејачката за разводот:

– Јас и Вито се разделивме на мирен начин, се договоривме, нашата љубов меѓу нас двајца престана.

Немаше никакви скандали, неверство ниту трето лице. Ние сме нормални луѓе и на тој начин ја прекинавме нашата заедница, и многу ме погодува кога ќе прочитам лаги кои секојдневно се пишуваат.

Значи без скандали со достоинствен кај. Сега би сакала да се вратам на нормалниот живот и да се вратам на пеењето. Фалам напишала на социјалните мрежи.

Иако таа тврди дека нема трета личност, српските медиуми пишува наголемо дека причината за разводот е хрватскиот фудбалер.

Како доказ се наведува и фактот дека Каја на Инстаграм објавила фотографија од Париз со опис:

– Тоа што е добро, никогаш не доцни.

И хрватскиот фудбалер објавил фотографија од истото место, па потоа ја избишал од својот профил.

 

 

Пејчката Каја е вистинска атракција таа каде и да се појави е во центарот на вниманието, мажите се воодушевуваат на нејзината совршена линија.

Погледнете во продолжение како изгледа убавицата која успеа да го „ќари“ згодниот Хрват.

 

 

 

Каја е постојано активна на социјалната мрежа Инстаграм па таа знае често да се пофали на своите следбеници како таа ужива во нејзината градина, но и како таа знае да ја среди, доказ за тоа е следнава фотографија.

Ако се прашувавте како пејачката ја одржува својата линија ви откриваме дека Каја постојано тренира и се грижи за својата линија, па покрај напорните тренинзи таа сака и да трча.

 

 

 

 

(Visited 2.875 times, 1 visits today)