Пријовиќ се појави во несекојдневно издание, обожавателите не престануваат да ја опсипуваат со комплименти

Во природно издание изгледа уште подобро

Фото: Инстаграм/ Александра Пријовиќ

Познатата пејачка Александра Пријовиќ откако се породи не престанува да ги воодушевува своите обожаватели. Таа деновиве се прошета во опуштено издание, а многумина коментираа дека во ова издание, кога изгледа природно и без многу шминка, е дури и поубава.

Пејачката се прошета во џемпер, со многу малку шминка, а на главата носеше шешир. Потоа сподели фотографија преку социјалните мрежи, по што доби голем број комплименти од своите обожаватели.

ADVERTISEMENT

Фото: Инстаграм/ Александра Пријовиќ
Facebook Comments
(Visited 246 times, 1 visits today)
Loading...