Реклама
Модни совети

Пречекајте ја пролетта во некој од овие преубави цветни фустани – НЕОДОЛИВИ 10 МОДЕЛИ од полиците на Манго (фото)

Реклама

Безвременскиот шарм на цветниот дезен…

Фото: Инстаграм/ Манго аутфитс

И покрај тоа што надвор времето е тмурно и врне дожд, во нашите мисли се вртат топлите пролетни комбинации.

А кога веќе станува збор за пролетта, секако дека оваа сезона не може да започне без напите омилени цветни фустани.

Маркетинг

Тие секогаш изгледаат женствено и префинето, без разлика дали ги носиме во мини или макси варијанта, во кежуал или деловни пригоди. Нивниот шарм е безвременски, па затоа и секогаш им се навраќаме, а овој пат во фокусот ни се моделите од познатиот шпански бренд Манго.

Фото: Инстаграм/ Манго аутфитс

Нивната пролетна колекција за 2023 изобилува со преубави цветни модели, а најубавите 10 погледнете ги во продолжение…

Маркетинг

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button