Реклама
Наши ѕвезди

Прво исплива снимка со Лила во разголено издание, па водителката распали по Боки и Стефан Лазаров?!

Лила прво го покажа луксузниот тоалет во својот дом, а потоа реши и да им објави војна на Стефан и Боки?!

Реклама

Повторно провокативна, но и поприлично расположена за „карање“

Атрактивната водителка Лила Филиповска реши да покаже како го средила купатилото во својот стан.

Но еден детаљ од снимката што ја објави најмногу привлече внимание и тоа посебно кај претставниците на посилниот пол.

Маркетинг

Имено водителката покажа луксузни детали од купатилото, но и како изгледа додека се тушира, снимана од грб.

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Останува неодговорено прашањето кој е среќникот што ја снимаше во вакво издание додека таа се топеше во својот мал рај.

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Инаку, водителката знае често да ги изненадува своите следбеници со провокативни фотографии и кратки снимки со кои посебно ги воодушевува припадниците на посилниот пол.

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Но овој пат Лила покрај оваа снимка сподели и едно видео со цитат од Моника Белучи со кој ги изненади сите.

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Повторно главна тема во медиумите

Имено, Лила деновиве беше спомената во негативен контекст од страна на нејзиниот стар поранешен пријател Бојан Јовановски, попознат како Боки 13, со кого повеќе не се во добри односи.

Тој во подкастот кај Стефан Лазаров беше брутален кон неа, па Лила најверојатно погодена од неговите зборови реши да не молчи.

Еве што сподели таа:

„Никогаш не мразете ги луѓето што зборуваат лошо за вас, напротив жалете ги. На таквите луѓе животите им се мрачни, празни, полни со комплекси. Бидете горди што токму вие сте избрани како главна тема на оние чија глава е празна“, пишува во објавата.

Фото: Принтскрин/ Јутјуб, Лазаров

Таа потоа објави и една снимка од Маурициус, облечена во црвен фустан и костим за капење, и повторно доби голем број лајкови.

Како таа изгледаше и во ова свое издание, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button