Реклама
CelebrityНовости

По 19 години, се снимаат нови продолженија на Беверли Хилс – еве како изгледа првото видео

Реклама

Екипата на една од најпопуларните серии од деведесеттите години, Беверли Хилс 90210, се собра за прв пат по повод снимање на нови сезона.

Канал Фокс објави снимка од нивната средба, каде што се собраа Бренди (Шенин Доерти), Дона (Тори Прарлинг), Брендон (Џејсон Присти), Стив (Јан Циринг), Дејвид (Брајан Остин Грин) и Андреа (Габриеле Картери) , го читаат сценариото и се дружат заедно.

Маркетинг

Премиерата на серијата беше најавена за 7-ми август, и како што се се прикажува од Фокс, епизодата ќе биде инспирирана од реалниот живот на актерите.

https://www.instagram.com/p/BxN23KCnEDv/?utm_source=ig_embed

Маркетинг

Нивната повторна средба е тажна, бидејќи еден од омилените ликови неодамна почина. Имено, новите продолженија ќе бидат снимени без Дилан, бидејќи актерот Лук Пери почина во март оваа година. Иако тој не го потврди своето учество во проектот, Тори во една од претходните интервјуа изјави дека се надева дека ќе биде дел од шоуто.

https://www.youtube.com/watch?v=FvJhkiQjdrA

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button