По посетата на манастирот во Острог, Агнеса повторно ги „зaпaли“ социјалните мрежи – и тоа без филтри и Фотошоп!

Агнеса по бурниот период поради разводот со својот поранешен сопруг реши повеќе време да посвети на себе и ќерките.

Фото: Инст6аграм/ Агнеса Органџиева

Таа недамна заедно со своите наследнички беше во посета на манастирот Свети Василиј Острошки во Црна Гора, а деновиве објави едно видео на Фејсбук од кое можеме да видиме како изгледа во природно издание.

Имено, Агнеса на социјалните мрежи редовно го покажува своето извајано тело, но и прекрасни модни комбинации кои можат да претставуваат одлична инспирација за многу жени. Од нензините фотографии можеме да видиме и дека го одржува своето тело и дека е во одлична форма.

Фото: Фејсбук/ Агнеса Органџиева
Фото: Фејсбук/ Агнеса Органџиева

Таа деновиве објави едно видео, направено најверојатно во нејзината спална соба, со што покажа како изгледа без филтри и Фотошоп.

Фото: Фејсбук/ Агнеса Органџиева

Нејзините бројни пријатели и фанови и порачаа дека изгледа одлично, па доби бројни комплименти под видеото.

Фото: Фејсбук/ Агнеса Органџиева

Така беше и претходниот пат, кога објави преубава фотографија од манастирот во Острог, кога исто така доби комплименти.

Фото: Инст6аграм/ Агнеса Органџиева

И бидејќи тогаш имаше голема марама од Луј Витон преку главата, таа изгледаше речиси непрепознатливо.

Повеќе фотографии од Агнеса погледнете во продолжение…

Фото: Инст6аграм/ Агнеса Органџиева
Фото: Инст6аграм/ Агнеса Органџиева
Фото: Инст6аграм/ Агнеса Органџиева
Фото: Инст6аграм/ Агнеса Органџиева
Фото: Инст6аграм/ Агнеса Органџиева
Фото: Инст6аграм/ Агнеса Органџиева
Фото: Инст6аграм/ Агнеса Органџиева

Инаку, Агнеса неодамна се најде во центарот на вниманието заради проблемите со својот поранешен сопруг.

Фото: Инст6аграм/ Агнеса Органџиева

Но тие решија да го средат својот однос, најмногу заради нивните ќерки, па Агнеса во интервју за Гламур магазин ќе изјави дека нивните деца добиваат несебична љубов, како од нејзина страна, така и од татко им.

Фото: Инст6аграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инст6аграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инст6аграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инст6аграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инст6аграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инст6аграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инст6аграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инст6аграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инст6аграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инст6аграм/ Агнеса Органџиева

Фото: Инст6аграм/ Агнеса Органџиева
(Visited 2.075 times, 1 visits today)