По оваа секси мама сите се вртат: Познатата бразилска манекенка се соблече и го покажа своето беспрекорно тело во бикини

Алесандра Амбросио која со својот поранешен партнер има две деца, изгледа како никогаш да не родила, а нејзините стомачни мускули на кои вредно работи од самите почетоци на својата кариера, изгледаат како и првиот ден.

ADVERTISEMENT

Познатата 37 годишна убавица деновиве папараците ја забележаа на Ибица како ужива со пријателите на својот долго очекуван годишен одмор, а нејзините атрактивни фотографии во син костим за капење уште еднаш докажаа зошто Бразилките важат за едни од најубавите жени на цел свет, но и дека долгоногата убавица се уште има спартански навики што се бараат од моделите што ја имаат таа чест да бидат дел од ревиите на Викторијас Сикрет.

ADVERTISEMENT

ADVERTISEMENT

Погледнете го и вториот модел што го носеше деновиве …

 

Facebook Comments
(Visited 3 times, 1 visits today)

ADVERTISEMENT

loading...

loading...