По обвинението за убиството Северина со овие фотографии без зборови му испрати порака на Милан

По промената на  фризурата Северина ги сподели нејзините семејни фотографии со Игор и покажа дека не е оптоварена со обвиненијата на Милан.

На фотографиите снимени во Бриони, пејачката е заедно со својот сопруг Игор Којиќ и синот Александар, а сите тројца се среќни и насмеани.

ADVERTISEMENT

„Среќни”, напиша Северина заедно со нејзиниот опис и ги додаде нејзините препознатливи хаштагови.

„Го сакам она што го сакам”, коментираше Ива Радиќ, и многу фанови на Северина се приклучија со нивните пофалби и убави желби.

Инаку, Северина сама ја сподели насловната на социјалните мрежи со коментар во кој пишува, меѓу другото, дека “на секого му е јасно каква личност го прави тоа, и тоа на своето дете, а јас и понатаму ќе бидам мајка на моето дете и само Северина. Како што вели една песна, далеку му е куќата“…

Инаку, Милан Поповиќ за хрватскиот Индекс изјави дека Северина и Игор ги пријавил во полиција откако неговото обезбедување пронашло чуден уред сличен на кутија за свеќа пред гаражата на неговата куќа во Загреб. Тој тврди дека камерата на видео надзор покажува дека направата ја поставил Игор Којиќ, сопругот на Северина .

Facebook Comments
(Visited 10.674 times, 1 visits today)
Loading...