Кафе муабет

По загубата на бебето Анастасија донесе неочекувана одлука: Скршена од болка, тешките денови сака да ги помине со најблиските

Споделија тажни вести...

Анастасија Ражнатовиќ е скршена од болка откако го изгуби бебето.

фото принтскрин

Тажната вест со јавноста преку Инстаграм ја сподели нејзиниот партнер Немања Гудељ.

фото инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Фудбалерот ги замоли сите за приватност и мир, но се заблагодари и за убавите желби, честитки и поддршка што ја доби младиот пар кога објавија дека за прв пат ќе станат родители.

фото принтскрин/инстаграм

Тој истакна дека повеќе нема јавно да зборува на оваа болна тема, а како што истакна, верува дека нивната голема љубов ќе ја надмине ненадејната трагедија.

фото инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Сепак Анастасија не се огласи по трагичната вест и реши на одредено време целосно да се повлече од јавноста, па го избриша и својот профил на социјалната мрежа Инстаграм, сакајќи овој тежок период да го помине во кругот на своите најблиски.

фото инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Нејзината последна објава на интернет беше пред неколку дена, кога го прослави својот роденден.

фото инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Пејачката не ја тргна насмевката од лицето, таа и Немања беа пресреќни што ќе добијат девојче, но за жал се соочија со голема загуба.

фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Маркетинг

Поврзано

Back to top button