Реклама
Новости

По големиот скандал со Едита и Карлеуша се огласи и поранешниот на пејачката и ги изненади сите

Нова војна на повидок?!

Реклама

Еве како ужива поранешниот фудбалер

Вчерашниот ден го одбележа скандалот што го направи Едита која ја обвини колешката Јелена Карлеуша дека спиела со нејзиното поранешен партнер кој е 30 см понизок од неа.

Пејачката Едита Арадиновиќ со овие обвинувања излезе на социјалните мрежи и тоа додека Јелена Карлеуша имаше настап на Белград на вода и се дружеше со фановите.

Маркетинг

И додека Јелена уживаше со луѓето што ја обожаваат и кои дошле да ја гледаат, а нејзината колешка во нападите кон неа, се огласи и поранешниот фудбалер Душко Тошиќ.

Маркетинг
Инстаграм

Имено, Тошиќ не се огласува често на социјалните мрежи, па многумина претпоставуваат дека оваа негова објава не е случајна.

Тој објави неколку фотки од Дубаи и покажа како ужива на местото кое што важи за една од омилените дестинации на Карлеуша.

Инстаграм

Но дали тој е таму или има во план да го посети ова место, се уште не е познато, па останува тоа да го откриеме во следните неколку дена.

Инстаграм

Во меѓувреме повеќе од сигурни сме дека скандалот со Едита и Карлеуша е продолжи, посебно по страшните обвинувања на сметка на ЈК.

Повеќе за ова прочитајте тука

Инстаграм

Инстаграм

Инстаграм

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button