Реклама
Кафе муабет

По веста дека се разведува, конечно се огласи помладиот брат на Жељко Јоксимовиќ: “Јас сум виновен”- Саша напиша трогателна порака и шокираше многумина!

Тој посвети емотивна порака на својата сопруга...

Реклама

Пред година и пол брачната криза на Саша и Невена Јоксимовиќ ја шокираше јавноста.

фото инстаграм/Саша Јоксимовиќ

На големо се пишуваше дека наводно парот се разведува а тие не се огласија по таа прилика.

Маркетинг

Сепак многу нешта навестуваа дека има криза во бракот на Саша и Невена, но поради годините кои си ги подариле, поради тие убави моменти заедно, дадоа нова шанса на својата љубов.

фото инстаграм/Саша Јоксимовиќ

Денес живеат похармонично од кога и да било, подготвени да ги прифатат меѓусебните маани, и сите проблеми ги поминуваат со разбирање и толеранција, а во исто време се полни со љубов и почит.

Маркетинг
фото инстаграм/Саша Јоксимовиќ

Помладиот брат на Жељко Јоксимовиќ реши да сподели јавно колку ја сака својата сопруга.

Тој преку Инстаграм и се обрати на сопругата со неколку прекрасни, трогателни зборови и ги расплака сите.

фото инстаграм/Саша Јоксимовиќ

-Таа е навистина надарена и талентирана на многу полиња, но мислам надарена во смисла на давање. Таа му дава толку многу на своето семејство, таа е толку непоколеблива сопруга и мајка што мило ми е што е со мене. Таа е посилна од мене, ме турка и по цена да се измори и тоа да ја врати наназад. Тоа е жртва што многу ја ценам и почитувам и секогаш ќе кажам дека тоа беше моја вина. Нема да дозволам да се чувствува лошо и ќе се извинам ако згрешив. Нејзината улога во мојот живот е непроценлива – напиша Јоксимовиќ за својата  Невена.

фото инстаграм/Саша Јоксимовиќ

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button