По веста дека Брена остана без снаа, се огласи и Сандра – не го крие ИЗНЕНАДУВАЊЕТО, еве што сподели на инстаграм!

Откако се појавија вестите дека синот на Лепа Брена, Виктор Живојиновиќ, и неговата убава девојка Сандра Миљковиќ раскинале, се огласи и Сандра.

Фото: Инстаграм/ Лепа Брена

Имено, шармантната девојка на синот на Лепа Брена се огласи преку Инстаграм и ја демантираше оваа вест.

„Ме насмеавте со овие измислици. Луѓе, не јавувајте ми се, се е во најдобар ред, секако дека не сме раскинале“, напиша таа.

Инаку, медиумите во регионот ја пренесоа веста дека Виктор и Сандра се разделиле, иако претходно се шушкаше дека планираат да направат голема свадба кога условите ќе им дозволат да го направат тоа.

Фото: Инстаграм/ Сандра Миљаковиќ

Овие гласини беа поттикнати и од тоа што Виктор замина на одмор со неговите родители на црногорското приморје, каде ужива на нивната јахта, додека Сандра со своите пријателки и пријатели беше да го посети фестивалот „Егзит“.

Фото: Инстаграм/ Лепа Брена

Инаку, ова не е прв пат да имаат турбулентен период во врската. Пред година дена Сандра навистина го остави Виктор бидејќи во мобилниот телефон му најде пораки што ги разменувал со друга девојка.

Фото: Инстаграм/ Сандра Миљаковиќ

Тие на крај сепак успеаја да ги надминат несогласувањата, кои овој пат очигледно ни не постојат.

Фото: Инстаграм/ Сандра Миљаковиќ

Инаку, Виктор е на одмор со Брена и Боба, каде ужива на нивната јахта во посетата на луксузни дестинации.

Брена редовно споделува фотографии и видеа од нејзиниот луксузен одмор, а Сандра се уште не им се приклучила.

Фото: Инстаграм/ Сандра Миљаковиќ

Само да потсетиме, Виктор и Сандра нивната свадба ја планираа уште при крај на минатата година, но заради опакиот вирус корона решија да ја одложат и да причекаат до следната година. Лепа Брена и нејзиниот сопруг Боба Живојиновиќ се согласија со нивната одлука.

Фото: Инстаграм/ Сандра Миљаковиќ

Фото: Инстаграм/ Сандра Миљаковиќ

Фото: Инстаграм/ Сандра Миљаковиќ

Фото: Инстаграм/ Сандра Миљаковиќ

Фото: Инстаграм/ Сандра Миљаковиќ

Фото: Инстаграм/ Сандра Миљаковиќ

Фото: Инстаграм/ Сандра Миљаковиќ

Фото: Инстаграм/ Сандра Миљаковиќ

Фото: Инстаграм/ Сандра Миљаковиќ

Фото: Инстаграм/ Сандра Миљаковиќ

Фото: Инстаграм/ Сандра Миљаковиќ

Фото: Инстаграм/ Сандра Миљаковиќ

Фото: Инстаграм/ Сандра Миљаковиќ
(Visited 1.234 times, 2 visits today)