Поранешната сопруга на Лазиќ реши повеќе да не молчи и откри дали навистина заради Дарко раскинала со момчето

Поранешната сопруга на Дарко се огласи во врска со пишувањата во некои медиуми дека раскинала со своето момче заради него.

Фото: Инстаграм

Имено, Ана Севиќ неодамна ја прекина својата врска со Даниел Недељковиќ, а се шушкаше дека причината за тоа била неговата љубомора кон нејзиниот поранешен сопруг и татко на нејзиното дете, Дарко Лазиќ.

Но откако Ана и Даниел успеаја да ги решат несогласувањата и да ја обноват нивната љубовна врска, пејачката и водителката одлучи да им стави крај на озборувањата.

Фото: Инстаграм

Таа се огласи во медиумите и изјави дека нејзиниот поранешен сопруг нема никаква врска со нивната разделба која за среќа на крајот добро заврши.

„Дарко никогаш не може да биде причина за било што во мојот живот. Дарко и јас ставивме точка на нашиот брак веќе одамна. Така што, нема место воопшто за такви приказни. Јас како и секоја друга жена и човек, имам несогласувања и сама со себе, а не па со некој друг. Во нашиот свет, за жал, човек не може да има ни најмал проблем, а тоа да не биде cкaндaл. Нема потреба да се грижите, сé е во најдобар ред“, изјави Ана за „Пинк“.

Фото: Инстаграм

Само да потсетиме, Севиќ откако се смири со љубовникот заедно со ќерката Лорена замина на одмор во Дубаи. Таа од таму објави неколку интересни фотографии од кои можеме да видиме дека одлично се забавува, но и дека не заборавила да го понесе костимот за капење што фантастично и стои.

Facebook Comments
(Visited 15.398 times, 1 visits today)