Поранешната сопруга на Кајмакоски ги „сруши“ социјалните мрежи

Познатата манекенка брзо по пораѓањето своето тело го донесе до совршенство

Фото: Инстаграм/ Кристина Димитроевска (Kristina.Dimitry)

Поранешната сопруга на Даниел Кајмакоски, Кристина Димитриевска, пред нешто повеќе од две години се породи кога на овој свет го донесе синот Давид кој од корен го промени нејзиниот живот.

Но и покрај сите обврски што ги има убавата тетовчанка околу нејзиниот син, особено откако по три години брак решија да се разделат со Кајмакоски, таа брзо успеа да ја врати својата линија и да ја доведе до совршенство.

ADVERTISEMENT

Манекенката напорно тренираше и води сметка за исхраната, а резултатот е и повеќе од очекуван. Таа на својот профил во последно време се почесто објавува фотографии на кои е во оскудни комбинации, па редовно добива комплименти од фановите на сметка на својот изглед.

Фото: Инстаграм/ Кристина Димитроевска (Kristina.Dimitry)

Инаку, Кристина неодамна снимаше и спот заедно со реперот Андреј Миске, во кој манекенката изгледаше подобро од кога било досега. Доказ дека повторно е во совршена форма се и нејзините последни фотографии што ги објави на својот профил и со кој го „сруши“ Инстаграм.

Погледнете за што станува збор >>

Фото: Инстаграм/ Кристина Димитроевска (Kristina.Dimitry)
Кликни и види ја фотографијата на Инстаграм

 

 

 

Facebook Comments
(Visited 721 times, 1 visits today)
Loading...