Поранешната сопруга на Кајмакоски во „етерот“ пушти видео од кое ќе ви застане здивот

За ова видео не престанува да се зборува на социјалните мрежи

Познатата манекенка која неодамна се разведе од Даниел Кајмакоски знае како да ја крене температурата на социјалните мрежи. Откако реши да се врати во манекенските води не престанува да објавува фотографии со кои им ја распалува фантазијата на претставниците на посилниот пол.

На нејзиниот налог на Инстаграм речиси секојдневно објавува провокативни фотографии, а неодамна објави и видео од кое можеме да видиме како ја вежба својата „позадина“ и тоа гледано како „низ телексоп“.

Фото: Инстаграм/ Кристина Димитријевска

Иако сме навикнати во последно време да ја гледаме во костими за капење, посебно по освојувањето на титулата „Мис фотогеничност“ на „Miss Globe 2019“, мораме да признаеме дека и нејзините фитнес видеа заслужуваат внимание. Имено, таа и кога е „облечена“ изгледа неверојатно, посебно кога ќе скокне во хеланки и ќе направи ваков преседан.

Фото: Инстаграм/ Кристина Димитријевска

Откако го пушти видеото во „етерот“ многумина и симнуваа ѕвезди, а како тоа изгледа погледнете во продолжение.

„Еве една вежба која можете да ја правите во теретана, но и дома. Жена си, можеш се“’, напиша згодната манекенка во описот на видеото.

(Visited 3.567 times, 1 visits today)