Реклама
Наши ѕвезди

Поранешната македонска Гранд ѕвезда никогаш не носела покусо и потесно, изгледа како милион долари

Пејачката никогаш не изгледала позгодно...

Реклама

Привлекува внимание со својот атрактивен стил

Пејачката Љупка Арсовска сподели неколку фотки со кои им го привлече вниманието на оние што ја следат на социјалните мрежи.

Оваа млада дама веќе подолго време ја интригира јавноста како во Македонија, така и во соседството, бидејќи важи за една од поатрактивните девојки на музичката сцена.

Маркетинг

Таа пред пошироката јавност стана позната по учеството во „Ѕвездите на Гранд“ и „IDJ SHOW“, а за нејзините објави на Инстаграм често пишуваат и најчитаните портали во регионот.

Маркетинг
Принтскрин/ Јутјуб

Љупка која по потекло е од Неготино, натпреварувајќи се во популарните шоуа стана препознатлива и како македонската Џеј Ло, а тоа дека овој прекар заслужено го носи, зборува и оваа нејзино издание.

Принтскрин/ Јутјуб

Имено, атрактивната пејачка неодамна сподели неколку фотографии на кои позира во тесно и минијатурно бело здолниште и „кроп топ“ со кои максимално го истакна во преден план своето тело.

Инстаграм/ Љупка Арсовска

Под нејзината објава се уште се нижат комплименти на сметка на нејзиниот физички изглед, но и голем број лајкови.

Пејачката со ова издание посебно ги истакна своите неодоливи линии, а како изгледаше, погледнете во продолжение…

Инстаграм/ Љупка Арсовска

Инстаграм/ Љупка Арсовска

Инстаграм/ Љупка Арсовска

Инстаграм/ Љупка Арсовска

Инстаграм/ Љупка Арсовска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button