Реклама
Новости

Поранешната Гранд ѕвезда е во ПЕТТИОТ МЕСЕЦ ОД БРЕМЕНОСТА, никој не знае кој е таткото (фото)

Пејачката ги изненади сите

Реклама

Како гром од ведро небо

Пејачката Катарина Живковиќ која својата кариера ја започна во 2005 година кога прв пат се појави „Ѕвездите на Гранд“ е во блажена состојба.

Се уште не е познато кој е таткото на детето, но поранешната „Гранд ѕвезда“ е во петтиот месец од бременоста и веќе подолго време е во сериозна врска, пишуваат медиумите од соседството.

Маркетинг

„Заљубена сум и љубовта ми е возвратена од страна на еден прекрасен маж, за кој слободно можам да кажам дека е љубов на мојот живот, дека ми е поддршка, дека е мојот ментор, изјави таа неодамна.

Маркетинг
Инстаграм/ Катарина Живковиќ

„Од него доста научив и се уште учам, така што сум пресреќна што го имам“, додаде тогаш победничката во ријалито „Фарма“.

Инстаграм/ Катарина Живковиќ

Пејачката Катарина Живковиќ во петтиот месец од бременоста

Катарина не крие дека нејзината романса е сериозна, но својот партнер се уште не сака да го претстави во јавноста.

Таа е во петтиот месец од бременоста, а како изгледа сега, со стомачето во преден план, погледнете во продолжение…

Инстаграм/ Катарина Живковиќ

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button