Поранешната водителка на Брза кујна покажа со што располага – АЛЕКСАНДРА ужива на плажа, сите го коментираат овој детаљ

Генијален трик!

Фото: Инстаграм/ Александра Пановска Илиевска

Водителката Александра Пановска Илиевска уживаше деновиве на море од каде објави неколку фотографии.

На нив водителка изгледа како на разгледница, а во центарот на вниманието е нејзиното феноменално тело.

Шармантната водителка со овие свои објави посебно ги изненади жените бидејќи позираше со марама која што ја претвори во преубав летен фустан, но во издание кое што нема шанси да не ви се допадне.

Фото: Инстаграм/ Александра Пановска Илиевска

Коментарите под нејзината објава само се нижеа, а многумина се согласни дека изгледа прекрасно.

Фото: Инстаграм/ Александра Пановска Илиевска

Таа посебно ги воодушеви дамите со начинот на кој од марамата направи прекрасен летен фустан за на плажа.

Имено, Александра на едната фотографија ги врза краевите околу врат и доби свршено издание со кое во секое време можете да се ослободите од мокриот горен дел на костимот за капење. Во второто издание, водителката марамата ја носеше врзана во јазол во пределот на градите, и доби фустан без прерамки кој е одличен за уживање на плажа.

Фото: Инстаграм/ Александра Пановска Илиевска

Ова секако дека не е прв пат водителката да подигне прашина со својот изглед, а од фотографиите можеме да забележиме дека по породувањето повторно ја вратила својата манекенска линија.

Фото: Инстаграм/ Александра Пановска Илиевска

Во продолжение погледнете како и вие од една обична марама да направите преубав летен фустан, но и уште неколку интересни изданија на нашата позната водителка.

 

Фото: Инстаграм/ Александра Пановска Илиевска

Фото: Инстаграм/ Александра Пановска Илиевска

Фото: Инстаграм/ Александра Пановска Илиевска

Фото: Инстаграм/ Александра Пановска Илиевска

Фото: Инстаграм/ Александра Пановска Илиевска

Фото: Инстаграм/ Александра Пановска Илиевска

Бонус галерија

Фото: Еби Хепворт, PureWow

Направете фустан од марама

Фото: Еби Хепворт, PureWow

Фото: Еби Хепворт, PureWow

Фото: Еби Хепворт, PureWow

Фото: Еби Хепворт, PureWow

Фото: Еби Хепворт, PureWow

Фото: Еби Хепворт, PureWow

Фото: Еби Хепворт, PureWow

Фото: Еби Хепворт, PureWow
(Visited 12.261 times, 3 visits today)