Поради ова издание на Александра Заева гори Инстаграм (фото)

Александра со својата последна фотографија направи хаос на социјалните мрежи.

Фото: Инстаграм/ Александра Заева

Ќерката на Заев го покажа своето убаво тело во шик издание, а фотографијата за само неколку часа собра преку илјада лајкови.

Александра важи за мошне атрактивна девојка на социјалните мрежи, а овој пат најмногу ги израдува претставниците на посилниот пол меѓу нејзините обожаватели. Имено таа позира свртена со грбот, а во центарот на вниманието е нејзиниот гол грб и убавите нозе во кратко здолниште.

Фото: Инстаграм/ Александра Заева

Таа целото издание го заокружи со преубава фризура и кармин во страсна црвена боја.

Па, дали ви се допаѓа Заева во ова издание?

Facebook Comments
(Visited 394 times, 1 visits today)