Поради нејзиното деколте мажите останаа без здив – се појави во безобразен фустан и цел свет почна да прашува за неа

Го украде шоуто на црвениот килим во Венеција

И додека оваа година голем број звучни имиња на Филмскиот фестивал во Венеција не направија некој поголем спектакл, бројни инфлуенсерки го искористија тоа и го насочија фокусот кон себе со своите смели модни изданија.

ADVERTISEMENT

Па така на самото затварање на фестивалот во центарот на вниманието беше убавата Виолета Мангаринијан, Инстаграм инфлуенсерка која овој црвен килим го искористи како отскочна штица за својата кариера.

Атрактивната инфлуенсерка го привлече вниманието со своето смело издание појавувајќи се во бел фустан со длабок шлиц, но и опасно деколте.

Фото: Инстаграм/ Виолета Мангаринијан

Убавата Шпанка креацијата ја заокружи со едноставни сандали со ременчиња, како и со нејзината преубава долга коса.

Таа на социјалните мрежи е мошне популарна – на Инстаграм има преку милион следбеници од целиот свет, иако на оваа мрежа е активна само година и пол. Таа во Венеција беше со своето момче Фабио Кољорикио кој носеше класичен црн костум со бела кошула.

Фото: Инстаграм/ Виолета Мангаринијан
Фото: Инстаграм/ Виолета Мангаринијан
Фото: Инстаграм/ Виолета Мангаринијан
Фото: Инстаграм/ Виолета Мангаринијан
Facebook Comments
(Visited 88 times, 1 visits today)
Loading...