Реклама
Наши ѕвезди

Популарните сестри од Скопје во ново БРУТАЛНО ИЗДАНИЕ – не знае човек во која попрво да погледне

Двете сестри скопјанки се соблекоа во бикини и покажаа што поседуваат.

Реклама

Сестрата на популарниот македонски модел и старлета ги освои сите со својот изглед.

Елеонора Миљковиќ јавноста ја запозна со нејзиното учество на едно од најпопуларните реални шоуа на Балканот, „Задруга“.

ФОТО: Инстаграм / Елеонора Миљковиќ

Уште со самото нејзино влегување во шоуто ги остави сите со подзинати усти.

На нејзината природна убавина никој не остана рамнодушен.

Маркетинг
ФОТО: Инстаграм / Елеонора Миљковиќ

Веднаш се крена голема прашина околу неа и публиката сакаше да дознае многу повеќе за нашата убавица.

Нора веднаш ја искористи популарноста во своја корист и стана доста активна на Инстаграм.

Маркетинг
ФОТО: Инстаграм / Елеонора Миљковиќ

Освен тоа, одлучи да се проба и како водителка во Србија.

Елеонора сега изгледа подобро од било кога.

Но, за тоа задолжени се и напорните и редовни тренинзи.

ФОТО: Инстаграм / Елеонора Миљковиќ

Иако сите мислеа дека таа ќе продолжи со контроверзен живот после „Задруга“, таа сепак остана на ниво и целосно се посвети на својата кариера.

Активна е на Инстаграм каде често споделува провокативни фотографии, а има и што да покаже.

ФОТО: Инстаграм / Елеонора Миљковиќ

Нејзината сестра Мила е исто така популарна на Инстаграм, а мора да се признае дека неверојатно многу и си личат.

Започна летната сезона, па двете сестри веднаш го искористија сонцето да се сончаат покрај базенот во нивниот дом.

ФОТО: Инстаграм / Елеонора Миљковиќ

На Инстаграм споделија фотографии по бикини и ги воодушевија мажите.

Погледнете:

ФОТО: Инстаграм / Елеонора Миљковиќ

ФОТО: Инстаграм / Мила Миљковиќ

ФОТО: Инстаграм / Мила Миљковиќ

ФОТО: Инстаграм / Мила Миљковиќ

ФОТО: Инстаграм / Елеонора Миљковиќ

ФОТО: Инстаграм / Елеонора Миљковиќ

ФОТО: Инстаграм / Елеонора Миљковиќ

ФОТО: Инстаграм / Елеонора Миљковиќ

ФОТО: Инстаграм / Елеонора Миљковиќ

ФОТО: Инстаграм / Елеонора Миљковиќ

ФОТО: Инстаграм / Елеонора Миљковиќ

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button