Познатиот актер (73) ја остави сопругата по 35 години брак па фатен како РАЗМЕНУВА нежности со двојно помлада од него

Познатиот актер Чарлс Денс беше фатен од папараците во Венеција во друштво на својата непозната убавица.

Чарлс најпознат по својата генијална улога во „Игра на тронови“, се најде во Венеција заради промоција на својот филм, но најде време и за уживање со новата девојка за која отворено разменување нежности во морето.

Тој од 1970 до 2004 година беше во брак со Џоан Хејторн и со неа има две возрасни деца.

По бракот беше во врска со помладата актерка Софија Мајлс која во тој момент имаше одвај нешто повеќе од 20 години, но нивната љубов не траеше премногу долго. Беше на само чекор до олтарот и со актерката Елеанос Бурман, со која беше свршен и со која ја доби ќерката Роуз, но во еден момент решија да се разделат и тоа непосредно пред брак.

Странските медиуми се уште не знаат кое е името на новата девојка, но ова не им е прв пат да завршат на папарацо фотографии, што значи дека е во прашање сериозна врска и дека се гледаат веќе подолго време.

(Visited 117 times, 1 visits today)