Позната фолк пејачка покажа и повеќе од планираното во тесниот фустан – облините и се на сите страни, носи ли долна облека?

Познатата пејачка крена голема прашина на социјалните мрежи

Фото: Принтскрин/ РТС

Познатата српска фолк пејачка Снежана Џуришиќ настапи во склоп на една празнична емисија и ги изненади сите со својот необичен изглед.

Имено, пејачката беше решена да привлече внимание со својот стил, а судејќи според коментарите на социјалните мрежи, таа успеа да го направи тоа. Таа носеше кожен фустан на кој под светлото на рефлекторите и се оцртуваше секој дел од телото, како да не носеше долна облека.

Фото: Принтскрин/ РТС

Пејачката секако дека не планираше дека токму така излезе пред камерите, а за целото време на настапот пееше насмеана како ништо да не се случило.

Facebook Comments
(Visited 6.127 times, 1 visits today)