Реклама
Наши ѕвезди

Позната српска пејачка ја запроси момче кое се уште е во брак – обожавателите во шок, а таа не можеше да верува што и се случува

Реклама

Го доби најпосакуваниот роденденски подарок

Познатата српска пејачка Андреана Цекиќ својот 35 роденден ќе го памти засекогаш. Имено, покрај одличната забава за која се погрижија многу нејзини колеги и колешки од естрадата како Дарко Лазиќ и Џани, најголемото изненадување се случи кога нејзиното момче Марко Милошевиќ пред големиот број гости клекнал и ја запросил пејачката.

Маркетинг

Таа во првиот момент не можеше да поверува што и се случува и потоа веднаш ја прифати неговата брачна понуда.

Маркетинг

Но пред да застанат на лудиот камен и двајцата ги чека развод од нивните брачни партнери со кои се уште законски се врзани.

Имено, пејачката пред само неколку месеци се раздели од својот поранешен сопруг, а и нејзиното момче се уште официјално е во брак иако и двајцата веќе долго време не живеат со своите поранешни партнери.

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button